| CelineJanina1982 a întrebat:

De curând am vizitat Moldova ...ma rog manastirile de acolo...cu o săptămână înainte,dintr-o noapte am visat o măicuță,iar când am ajuns la mânăstirea Voroneț am văzut acea măicuță, asta fara a o cunoaște. Deci întrebarea mea este cum sa întâmplat acest lucru?

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Si eu am visat-o odata pe mama baiatului de care imi place si nu o vazusem pana atunci. Dupa o zi am vazut-o. Inainte sa ma mut in scoala in care sunt acum, si in clasa cu acest baiat, l-am visat, nu aveam de unde sa-l stiu. Sunt lucruri care sunt inexplicabile. Totusi, uite si cheia viselor: http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Maicuta