| MissAvocado a întrebat:

As dori sa stiu cat este intrarea la manastirea Voronet cat mai repede. Funda :*

2 răspunsuri:
| Andreea5775 a răspuns:

Buna.eu am fost vara asta la manastirea Voronet si din cate imi aduc aminte coste 2 lei pentru studenti si elevi si parca 5 lei pentru cei care lucreaza, adulti si pensionari.Asa era cand am fost eu poate asa e si acum. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| Andreea5775 a răspuns:

Buna.Eu am fost la manastirea Voronet si costa 2 lei pentru elevi si studenti si 5 lei pentru adulti, pensionari si persoanele care lucreaza. Sper ca te-am ajutat. Funda?