| millena a întrebat:

De unde as putea sa descarc jocul erou in devenire? Multumesc!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

De fapt erou in devenire este doar un serial este o idee. Pare rau daca te-am ajutat fundahappy

2 răspunsuri:
| Inc3p4t0r a răspuns:

Salut ''millena'' eu am jocul din acel serial erou in devenire cu 3590 servare pentru ca am fost in america si cu un program virtualsister parca asa se numea, am downloadat erou in devenire mi-am creat avatarul si am jucat este foarte tare.

| rotgot a răspuns:

Imi pare rau ca te contrazic dar am un prieten care are jocu cu 30000 de servere