| iuandfto a întrebat:

Deci m-ar interesa sa-mi fac niste cercei handmade. Cum as putea? Ce trebuie sa folosesc?

2 răspunsuri:
| nirvana7 a răspuns:

Pentru bijuterii hand-made poti folosi multe materiale, in functie de inspiratie, talent, rabdare si cat timp ai la dispozitie pentru o astfel de munca.Pe forumul de mai jos gasesti multe idei, modele, explicatii.Succes!
http://www.lucrudemana.com/bijuterii-f12/bijuterii-din-fimo-viii-t1112.htm

| diana_7613 a răspuns:

In primul randpoti folosi fimo nu e prea scump da trebuie ars in cuptor special si ala pot sa iti spun ca este vreo 80 RON in Kaufland si accesoriile in al 2-lea rand
iti zic :
mai bine iti cumperi bijuteriile sunt mai avantajoase
si fimo ti l'am recomandat ca este foarte rezistent