| ParadiseCaroline a întrebat:

Mi-as dori ca vara aceasta sa confectionez cercei, lanturi (diverse accesorii) iar pentru asta am nevoie de materiale de lucru. Stiti cunva de unde as putea comanda materialele pentru handmade?

2 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa comanzi poti cauta lucruri vechi adica cercei rupti lanticuri rupte sau inele efolositoare si adaugale cateceva sau la lanticuri poti lua ceva si sa le pui la alt ceva funda?

| ParadiseCaroline explică (pentru alexandraplay):

Iti multumesc pentru raspuns dar nu e ca un hobby as vrea sa fac ceva serios, am cautat siteuri si nu am gasit materialele de care am nevoie. Daca stie cineva un site m-ar ajuta enorm.