| eTy a întrebat:

Buna dimineata tuturor! Am o mica problema care ma poate ajuta raman vesnic dator si dau fundita.Am avut o mica problema in familie, cearta etc cu tatal meu (bautura) si am stat cateva zile acasa si am facut absente iar eu am bursa *Bani de liceu* am vorbit cu dirigintele si a zis ca trebuie sa fac o cerere de mana in care sa explic tot ce s-a intamplat si toate astea ma poate ajuta si pe mine cineva ...nu stiu cum sa ma exprim daca imi poate da cineva un exemplu va rog frumos.Dau fundita si raman dator big grin

1 răspuns:
| Reyskate99 a răspuns:

Pai sa spui ca ai avut probleme in familie din cauza tatalu tau care bea multe bauturi alcoolice si a trebuit sa lipsesti un timp pentru ca (gaseste tu un motiv gen ai incercat sa il ajuti sau iti faceai griji pentru mama ta...).Si incearca sa formulezi cat mai corect si detaliat.