| Paty7 a întrebat:

Bună, din nou! Sunt mega disperata deoarece atunci cand bag username-ul si parola la Lady. Popular ma lasa sa intru dar imi apare tot ecranul alb si scrie undeva sus " Your session has expired. Please loggin again. " Stiu ce inseamna tot, dar ma sperie ca nu mai pot sa mai accesez contul. Pls funda + vot. URGENT!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta se intampla in general pe net cand nu te deloghezi de la ceva.Ai inchis calculatorul si speri ca atunci cand il pornesti sa se deschida automat unde ai ramas. Dar si perioada aceasta de logare este limitata de catre cei care au siturile.Asa ca ca solutia este ca atunci cand parasesti un site la care esti logat, sa te deloghezi. Atat! Nu este mare inginerie.

2 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Da asa apare la toti! Sunt ceva probleme sau poate administratorii jocului pregatesc ceva surprive(s-a mai intamplat asa ceva)si nu te mai speria ca totul va fi bine... funda va rog!

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Hei...lasami un mesaj cu idu tau si iti fac un cont eu si o sa mearga:*