| GirlAlexia a întrebat:

Buna Dragi Prieteni! Va rog sa ma ajutati, ce poat face in timpul liber ca ma plictisesc de moerte! Astept raspunsul vostru cu nerabdare! Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| TheSebiSibi a răspuns:

Cand ma plictisesc fac teste si ma uit la vidioclipuri haioase

5 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Ai putea sa citesti ceva reviste, carti; sa mai dai o raita prin dulapul cu haine si sa le mai probezi(mai compui si alte tinute) cu ocazia asta vezi ce mai pastrezi ce nu, sa te uiti la filmul tau preferat happy

| AnabelleKr a răspuns:

Pai, fa-ti unghiile, invata sa faci bratarile prieteniei, citeste, uita-te la un film, fa o prajitura, devino admina unei pagini de Fb, joaca Conquiztador sa iti imbogatesti cultura generala, fa teste, fa-ti curat in camera, uita-te la tutoriale de machiaj, etc. Am sa-ti dau cateva site-uri sa te ajute:)
http://www.youtube.com/watch?v=PXq2e-ULLDw
http://www.youtube.com/watch?v=O_6IxKxtecY
Funda?

| GirlAlexia explică:

Ceva care pot face la 8 ani unghiile nu am voie sa mi le ojez mai astept raspunsuri

| Buburuza2222 a răspuns:

Buna! Poti sa chemi o prietena la tine sa va faceti unghiile sau sa va coafati, va puteti uita la un film, poti sa iesi pe afara, poti sa te joci pe net si multe alte lucruri! Funda?

| andreutza1638 a răspuns:

Poti sa te joci pe calculator sau sa iesi afara sau in oras...