| aleza21 a întrebat:

Nu am prieteni. Ma plictisesc in casa, in timpul liber de revelion, iar sa caut pe internet nu am incredre, chiar nu stiu cum sa fac. Poate ma ajutati cu un sfat.

2 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Dc nu iti faci un prieten?happy fa-ti un prieten nu-i bine sa stai singura.

| TheCoon a răspuns:

Cum sa n-ai prietenihappy. ai familie si colegii de la scoala iti pot deveni prieteni buni, doar stai cu ei mult timp. Pot fi eu prietenul taulaughing o sa fim toti prieteni si curcubee si zane bune.bine?batting eyelashes id: eric_cartman.thecoon