| TipaMov a întrebat:

Buna,dragilor!:* Eu sunt din Suceava. Imi puteti spune ce parere aveti despre firma de transport „Iuga Lines"? Transporta minori fara insotitor?love struck.Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| G30rGe a răspuns:

Iuga Lines
Suceava, Suceava
Str. Amurgului nr.18, Bl.119, Sc.F, Ap.7
Tel: +4-0726-78.78.50
+4-0722-99.77.22
+4-0230-521.665
Fax: +4-0230-521.665
E bine asa?
Deeci Funda?

6 răspunsuri:
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Ii f****a firma! Am fost cu ea si e de tat rahatul. Erau multi oamenti in autocar care trebuiau sa ajunga la munca in Belgia si Anglia si n-au ajuns. De ce? AM STAT 3-4 ORE LA ORADEA, pentru ca o plecat patronul/soferul cu tot cu nevastasa sa caute un sofer, ca aia sunau la politie, ca o condus 14 ore (legal e 9h/10h pe zi). O intarziat la serviciu vreo 2-3 persoane... Si cel mai neobisnuit, e ca la intoarcere ne-a facut cinste cu o ciorba gulas (poate asa sa tacem din gura ca poate il prinde, eram la intoarcere vreo 6 persoane in autocar etajat) nu RECOMAND FIRMA...

| G30rGe a răspuns:

Am o parere foarte buna si sunt sigur ca si eu as recomanda tuturor big grin
Funda?

| TipaMov explică (pentru G30rGe):

Ca sa iti dau funda, as vrea si niste detalii.:-P

| G30rGe a răspuns:

Pai ce sa iti zic mai exact

| TipaMov explică (pentru G30rGe):

Plecari,preturi! ce ai putea sa imi zici?oh go on

| unoarecare21 a răspuns:

Buna! In pragul sarbatorilor de Craciun 2012 a trebuit neaparat sa ajung la Londra si singura firma disponibila cel mai aproape de Craciun era IUGA LINES din Suceava! eu sunt din Bacau, iar firma am gasit-o pe internet! am sunat si mi-a raspuns o doamna foarte de treaba aparent! am cerut detalii despre pret dus-intors, am fost de acord, insa ne-am inteles sa ma ia si sa ma lase la intoarcere in Bacau! zis si facut!
in ciuda faptului ca au un autocar de 400.000 EURO, au trimis dupa noi o rabla de VW Transporter T4 care initial fusese de marfa si transformat de ei(in mod primitiv pot spune), cu un sofer vizibil platit prost pentru ca avea tendinta sa franeze la fiecare "CHIOR" de pe marginea strazii pentru a face asa zisul "CIUBUC" in timp ce noi trebuia sa ajungem la autocar! bineinteles ca plecarea s-a facut cu mult mai tarziu decat ora stabilita datorita stangaciei angajatului de pe "SCOOBY DOO"-UL contemporan! trecand peste toate.....la intoarcere, stiind ca am platit deja biletul in avans pana la Bacau, cand am ajuns in Suceava la ora 5 dimineata, am fost pur si simplu abandonat cu tot cu bagaj in Autogara "TASA SUCEAVA" (care era inghetata si la propriu si la figurat), de catre soferul autocarului(adica patronul), mi-au fost dati 30 de lei si stransa mana si la revedere, fara sa stiu cand si ce legaturi as avea spre Bacau tinand cont si de conditiile extreme de afara(08.IAN.2013)! si uite asa a trebuit sa indur 3 ore in frig pana la prima cursa valida spre Bacau, companie tinandu-mi doi boschetari de-ai locului demni de show-ul lui Bendeac! NU RECOMAND FIRMA IUGA LINES! acum inteleg de ce alte firme competitive aveau masinile pline....Calatorie placuta!