| Диана a întrebat:

Era saptamana trecuta un film pe ProTv cu niste fete care gasesc o pereche de blugi thinking Si ele cred ca sunt fermecati laughing sau ceva de genu' si cand pleaca in vacanta se hotarasc ca fiecare sa ii tina o saptamana, parca laughing...Anyway...Cum se numea filmul? thinking

Răspuns Câştigător
| F_5241 a răspuns:

Salut!
Filmul se numeste The sisterhood of the traveling pants si este si partea a doua a filmului. Mai este si cartea...sunt 4 volumewinking
Dragutz filmul. happy

9 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Fratia pantalonilor calatori nu e asta? Este si o carte cu fratia pantalonilor calatori.In fine.oh go on

| KidDu` a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum se numeste laughing

| danaalexa a răspuns:

Pantalonii zburatori

| danaalexa a răspuns:

Pantalonii zburatori pro tv l-a tradus gresit am citit cartea suta la suta e pantalonii zburatori

| Gosh. a răspuns:

"Fratia Pantalonilor Calatori"

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantalonii zburatoribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se cheme patru prietene si o pereche de pantaloni

| Liviu3478 a răspuns:

Nu stiu nu l-am vazut dar uitate pe net la programul tv din ziua si ora respectiva si o sa il gasesti.

Întrebări recente