| Minkeeeee a întrebat:

Hey ^^ Care s-a uitat aseara pe ProTV, am impresia ca a inceput pe la 11-11:30 era un film (horror cred laughing ) erau 6 tipi 3 fete 3 baieti si pleaca nu stiu unde la o casa in vacanta/excursie insotiti de un barbat si 2 dintre aia (o fata si un baiat) mor omorati de un coleg cred (Emmet) apoi moare si celalalt negru si raman verisoarele alea 2 blonde, tipul cret si barbatul care apoi se hotarasc sa plece... de acolo nu am mai vazut.

Stie cineva cum se numeste filmul? big grinbig grin funda; 3

2 răspunsuri:
| anonimaDeLa3 a răspuns:

Daalaughing m-am uitat si eu. "Totul pentru Mandy Lane" sau in engleza "All boys love Mandy Lane".dar e mai mult comediee mai ales la inceputlaughing

Fundita?batting eyelashes

| Bogdan_6967 a răspuns:

Totul pentru Mandy Lane ( All the boys love Mandy Lane)