| anonim_4396 a întrebat:

Erau niste desene animate pe TVR 2, parca, cam acum 4-8 ani. Nu mai stiu exact despre ce era vorba, dar sigur era un fel de desen in care un narator povestea cate ceva din ce faceau personajele. De ex. : "Va reusi oare sa ajunga pe acel pod? Asta o veti afla...". Daca tot nu v-am lamurit, desenele erau in acest gen (nu au nicio legatura cu "Fetitele Powerpuff", doar stilul de a prezenta faptele coincide): http://www.clip4e.com/......uture.htm.

7 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Cam ce personaje erau? cum aratau?

| gabibt a răspuns:

Zi ceva de personaje si de actiunea din desen

| andeeutzyka a răspuns:

Asa si ce este cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Erau cu un orfelinat? cu niste copii, dar acei copii erau animale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oliver twist poate

| ghitza_2903 a răspuns:

Care este intrebarea ta, de fapt?

| luisana_8576 a răspuns:

Cred ca erau de fapt niste fructe. Un ananas parca il chema grasunelul.