| lola9 a întrebat:

Buna este adevarat ca vine Martina Stoessel in Romania pe 10 iulie? Pai si cum iau bilete vreau mai multe detalii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu, nu vine si nu cred ca va veni in viitorul apropiat, dar te mai poti informa de google peste cateva luni daca va veni sau nu, acum deocamdata nu vine si nu ar avea de ce sa vina!
O seara buna!:*

| lola9 explică (pentru Didi908):

Poi si eu cred ca nu vine are concert in Madrid Spania si a vandut o groaza de bilete concertul trebuie sa se tina luna aeasta din cate stiu nu cred ca Martina Stoessel promite ca vine intr-un loc si se duce in altul! Sa speram ca vine in viitorul apropiat in nici un caz pe 10 iulie!

| lola9 explică (pentru Didi908):

In pus daca ar veni cu adevarat in Romania ar fi fost ca stire la televizor pe situri dar nu a fost nimic ca vine pe 10 iulie in Romania a fost doar un "MIT" ce stiu este ca Violetta se difuzeaza in EUROPA dar si In Agentina Buenos Aires pentru ca de acolo este Martina Stoessel ma gandesc ca o sa faca CONCERTE in toata Europa si seper sa fie cam asa :1.la ea in tara; 2in Paris.3in Madrid. 4Italia. 5Romania

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns (pentru lola9):

Da dar nu ar veni in toate orasele.De exemplu eu licuiesc in satu mare si chiar daca ar veni in Romania nu ai veni in orasul meu.

9 răspunsuri:
| FranComello a răspuns:

A spus intr-un interviu ca va veni in 2015! Revista se numeste Gente, uite interviul:am aflat dintr-un articol al revistei Gente ca Tini vine in Romania, chiar ea a zis intr-un interviu care se numeste Tini - "Simplemente Tini no es un solo libro" care in seamna Tini - "Simplemente Tini nu e doar o carte ". Interviul a fost luat chiar la 2 zile dupa lansarea cartii iar eu va voi arata interviul tradus in romana :
Tini Stoessel - '' Simplemente Tini nu e doar o carte ''!
GENTE:Buna, Tini! Tocmai acum 2 zile ti-ai lansat autobiografia. Mii de fani au cumaparat-o... Este un nou bestseller!
Tini: Buna, Gente! "Simplemente Tini" nu este o carte sau o autobiografie! Simplemente Tini este pur si simplu o descriere a mea (de aceea se numeste "Pur si simplu Tini") si o scrisoare pentru fani. Nu mi-a venit sa cred ca la lansarea cartii au venit peste 50.000 de oameni. Sunt sigura ca erau si copii care nu stiau sa citeasca. Stiu o fetita de 3 ani care mi-a zis scalcit: "Noua mea carte de povesti pentru culcare. TE ADOR!" A fost incredibil!
GENTE: Cum te descurci cu fratele tau? Nu e invidios pe tine? Cum se descurca cu idea ca esti un megastar si el nu e prea cunoscut?
Tini: Asta este familia! Familia nu te invidiaza, nu e geloasa pe tine, te apreciaza, se bucura pentru tine!
GENTE: Juntada Tinista a fost pentru tine...
Tini: Juntada Tinista a fost pentru mine un eveniment incredibil, un spectacol la care n-as fi visat niciodata daca nu eram o vedeta. au fost 250.000 de mii de oameni care au vrut sa ma vada! A fost inemaginabil!
GENTE: Primesti milioane de mesaje pe Twitter, Instagram, Tumblr, Facebook. Care au fost cele mai special mesaje pe care le-ai primit?
Tini: Toate sunt speciale in felul lor! Iubesc mesajele cu poze cu fanii si lucruri cu mine, sau mesajele cu poze si desene cu mine... Interesante mi se par si micile interviuri de la fani pe care le primesc. Am primit 37 chiar din Romania, asa ca, la anul ii voi vizita pe romani. SHHHHH! Nu le spuneti!
Ei bine, imi pare rau dar deja stim! happy

| AndreeaRog13 a răspuns (pentru FranComello):

Îmi poți da linkul cu interviul original sau să-mi spui cum îl găsesc?

| FranComello a răspuns (pentru AndreeaRog13):

(Scuze pentru intarziere) Probabil sti ca va fi un 2015 International Tour Violetta. Vin si in Romania in orasele mai "importante" (cel putin asa mi-a zis Tini pe Ask. Stiu ca e cel adevarat pentru ca a postat pe Twitter-ul VERIFICAT linkul.;) ). Stiu ca imi vei cere linkul deci uite-l: http://ask.fm/martina05Stoessel/answer/116993439713 cel cu orasele: http://ask.fm/martina05Stoessel/answer/117063860449 dovada ca e cel real: http://ask.fm/martina05Stoessel/answer/116764850657 da autografe.;) Sper ca te-am ajutat! :)

| bucicut a răspuns:

Iesi acasa!

| heny03 a răspuns:

Buna! Nu de mult am aflat ca va fi concert prin martie cam asa..nu stiu nici eu sigur in ce luna vine dar stiu ca anul acesta. daca voi afla de unde se pot cumpara bilete te voi anunta.

| Alexa_Elena_1976 a răspuns:

Ea va aparea la cinema