| Aniskutza a întrebat:

Buna este cineva care a facut 500 d euro pe sondajro.com si a primit banii? caci eu am cont dar pana acum nu am strans suma si nu cred ca voi primi vreun ban...

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fii sigura ca nimeni nu primeste nici un ban, e teapa curata.

| maryusmono a răspuns:

Buna,

Atunci cand cauti sa faci bani pe internet, trebuie sa ti ca acele programe care au limite mari pana sa poti scoate bani, nu platesc.

Se bazeaza pe ideea ca nimeni nu va ajunge niciodata la suma respectiva, deci toti oamenii vor lucra pe gratis pentru ei. Daca cauti sa faci bani pe internet uite-te peste www.bani-pe-internet.net

| alex72dan a răspuns:

O mare teapa!
Unul dintre cele mai bine cotate siteuri este
http://www.clixsense.com/? 4779228
Nu te astepta sa faci foarte multi bani, dar oricateste bine venit. Este o companie multinationala care te plateste pentru clickuri pe reclame. Plata se face in fiecare luni. Daca esti consecvent poti face un banut.

| Hzdll_Bacau_1981 a răspuns:

Http://www.scamadviser.com/check-website/sondajro.com e scam toata ziua, vezi si ce vechime are!