| мαяdυк a întrebat:

Este adevarat ca poti gastiga 32 euro in fiecare zi pe sondajro.com? am facut un cont astazi si deja am 44 euro,mie mi se pare prea usor, mi se pare prea dubios.este cineva care chiar a scos banii astia?(adica cei 500 euro pe care trebuie sa-i acumulezi )

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nimic, dar nimic in viata NU e gratis.

Concret, in cazul de fata, uite de ce nu e real.
In primul rand situl are zero date de identificare (nume firma, sediu firma, etc)
In al doilea rand are domeniu.com, nu.ro, ceea ce nu are nicio firma romaneasca serioasa (e cu vreun milion si ceva mai ieftin).
In al treilea rand pe criza asta nu te plateste nimeni cu 44euro pentru o munca pe care lumea ar fi dispusa sa o faca pentru mult mai putin.
Dupa parerea mea nu poate fi real, ai mii de euro lunar de dat la fiecare, dar te zgarcesti si iei domeniu.com in loc sa iei.ro.
Bafta

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Frectii.Ei au de castigat cu site-ul lor dar noi nu.

| alecx4music a răspuns:

Nimeni nu iti da bani degeaba! Tine minte asta!