| dDeeezzdDannaa a întrebat:

Este ziua prietenului meu acus, face 18 ani. As vrea sa-i fac cea mai frumoasa petrecere. Am nevoie de niste sugestii. Ce ar trebui sa-i iau cadou? Cum ar trebui sa fie petrecerea? In jur de cati ar trebui sa fie invitati? Sunt din Iasi.

Dau funda cine imi da mai multe informatii despre decor. chestii d-astea!

O alta intrebare laughing))))))) : M-am gandit eu cu parintiii lui sa fim noi organizatori si el sa nu tie NIMIC! Petrecerea va fi la el in casa. Are vila. Camera lui e cat un apartament normal! Decii, va fi in camera lui petrecerea. Intrebarea este : Ce sa ii pun la decor? Cum sa decorez camera? Rectific, el nu va sta acasa de pe 1 pana pe 13. Pe 13 august va veni acasa. Atunci, de ziua lui. Ce as putea sa-i pregatesc cadou? Nu vreau sa se prinda de nimic. Ce ar trebui sa fac? Sa ma racesc de el? Sa par indiferenta! VREAU DETALIII IN TOT CE PRIVESTE O PETRECEREE! Helllllp:O3!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un cadou frumos, ar fi o icoaniţă de argint, pe care ai putea să o sfinţeşti la o biserică, ca să vă meargă bine în relaţie.Aranjamentul trebuie făcut în funcţie de gusturile lui!

| miruna854 a răspuns:

Pai... Trebuie sa faci totul asa cum ii place lui, dupa stilul lui si in asa fel cand va vedea surpriza isi va da seama cat de mult il iubesti si ca iti pasa de el! Ca sa nu isi dea seama ca tu pui ceva la cale nu trebuie sa ii aduci aminte de ziua lui sa nu-i spui cum ar fi "" Vine si ziua ta oare cum ar fi """ Chestii din astea sa te faci indiferenta ca si cum nu ai stii ca e ziua lui daca se va supara sad... Cand va vedea surpriza o sa fie si un moment romantic pentru voi! Un cadou pentru el ar fi sa-i iei ceva care stii ca ii lipseste! Multa bafta! happy fundita?