| Animeforlifee9921 a întrebat:

Bună TPU. Intr-o saptamana e ziua mea de nastere. O sa dau un party la mine acasa dar nu stiu cum as putea sa decorez avand in vedere ca sunt destul de mare deja. Si mai vreau si sugestii de mancaruri, dar nu foarte sofisticate

Răspuns Câştigător
| unknownnn a răspuns:

Dintre toate party-urile la care am fost ținute acasă, am apreciat de fiecare dată jocurile de lumini, care dau un vibe fain după ce închizi becurile și toată lumea dansează.
Personal, nu cred ca are rost să te chinui cu alte decorațiuni.

Cu platourile n-o să dai greș niciodată. Adițional, poți să faci și niște platouri pentru vin, de exemplu. Din multe feluri de brânzeturi, fructe și snacks sărate.
Sau cum a menționat cineva în comentarii, poți să comanzi pizza.

Să ai și snacks-uuuri extra, fiindcă se mănâncă toate după ce lumea bea ceva. laughing

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu cred că e nevoie sa decorezi. Cu pizza nu dai niciodată greșeală.