| ImmortalQueen a întrebat:

Eu am laptop... si s-a zgariat un pic pe langa tastatura, nu stiu se vede urat.Nu stiti daca exista ceva cu care sa dau sau ceva de genu sa repar? plzzzpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ove a răspuns:

Si eu am avut aceias problema.Partea unde l-am zgariat era un gri si zgarieturile erau negre.Am luat o "carioca" (de la o spalatorie auto, nu este numai pentru tabla este si pentru plastic si astupa micile zgarieturi cu aceiasi culoare si a costat cam 15 lei), si s-a rezolvat problema

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Cel mai bine poti sa lipesti ceva acolo, vezi prin librari poate gasesti ceva sa pui acolo happy de facut nu ai cum sa il mai faci pentru ca nu este tabla sa ii dai cu polish sad sry pentru intamplarea asta dar nu te poate ajuta nimeni... data viitoare fi si tu mai grijulie happy