| Jєรรเςค a întrebat:

Eu am un calculator vechi care il voi vinde. Eu si sora mea ne-am saturat sa avem acelasi calculator si vrem doua laptopuri. nu stiti cat costa in jud arad, oras arad unul? daca puteti as vrea multe informati.

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/laptop.html?judete=2 dai sortare dupa pret

1 răspuns:
| lays a răspuns:

2 laptopuri sunt foarte scumpe. ajung undeva la 30 de milioane amandoua(cele mai ieftine). iar pe calculatorul tau nu vei lua mare lucru indiferent cat e de bun pentru ca e mana a 2-a.mai bine ramai cu calculatorul si va impartiti timpul la pc.de la 2-4 stai tu si de la 4-6 ea de exemplu.thinking

Întrebări recente