| MishikiCrisy a întrebat:

Pentru cei ce locuiesc in ploiesti!
Unde pot gasi un restaorant chinezesc in ploiesti? As vrea tare mult sa gust niste SUSHI! Daca stiti imi puteti da si niste detalii? ex. cat costa... ce e in meniu... cum ajung acolo? big grin va rog informati!

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sushi este preparat cu carne partial cruda de peste, esti sigura ca vrei? laughing

| さいゆき a răspuns:

Sushi nu poti gasi la restaurant chinezesc.

| Ecea a răspuns:

Vesti proaste, sushi care il vand ei este facut din orez cu peste.
Deci nu cred ca o sa mananci sushi decat daca iti faci tu acasa.

| MishikiCrisy explică:

Nup, ma refer la chinezesc big grin happy

| MishikiCrisy explică:

Fie japonez, informatii?

| MishikiCrisy explică:

Stiu cum se face sushi si vreau orice ar fi! Vrea cineva o funda atunci informatii!

| MishikiCrisy explică:

Da, stiu cum e vacut sushi! E peste crud in orez si ci inca ceva. Dar in numele lui Mayc cel prost! Stie cineva?

| redrooose a răspuns:

Vrei sa spui japonez...

| Chelu_Tavy_1978 a răspuns:

Incearca la muzeul de istorie. Acolo au mai multi restaOranti...