| rapgirl123 a întrebat:

Eu editez pozele cu picnik. Si as vrea daca se poate sa imi spuneti niste descrieri care sa le adaug fotografiilor. (Nu stiu daca era necesar sa spun si cu ce program le editez dar na laughing) fundita big grin

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Buna:X
Nu merită să plângi, să te distrugi pentru o gre? eală. La vârsta asta, orice gre? eală face parte din via? a normală!

Ai s`o găseşti într`un album,de mult uitată,ai s`o priveşti, şi ai să te gândeşti: "Indiferent cum a fost ea, a fost odată a mea!

Spui ca'i pustoaica si nu-ti place asa...dar asa Cum e ea ti-a furat inima!

E tarziu sa imi ceri...sa mai fiu cea de ieri! Cand uh acum esti nicaieri.

Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!

• Gata! Nu`ti pasa`?! … Nu`mi pasa! Punct.

Dintre toate minciunile tale..."Te iubesc" era favorita mea!

Ursuletul de plus pe care plangi n-o sa te ajute...

Va veni si randul meu. sa te judec cum vreau eu."

Sa nu tipi la ea! Ca o doare capu` Sa nu cumva sa ii faci ceva! Ca te ia draq`!