| denistttt a întrebat:

Buna eu ma joc mereu counter strike si am avut unul foarte misto dar l-am sters din greseala si nu stiu cum se numeste cand intram in el imi aparea asa numele counter strike si aparea steagul romaniei ma poate ajuta cineva cu un link?

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Frate? nu stiu. dar mai incearca si altul.am cs 1. 6 xtcs... cel mai smecher cs. de la skinuri noi pana la sunete.winking. enjoy.winking. fundits pls? am nevoie.sad.puppy dog eyes