| Gratsy a întrebat:

Eu ma joc metin2.ro si am vazut ca multi au pus intrebari de genu:dati-mi si mie conturi cu lvl mare! Aku sa nu incepeti sa imi ziceti si mie ca fa-ti singura si altele! Dar doar daca nu il mai folositi, am si eu nevoie de un cont (fata) pe metin2.ro, lvl mare si 19 e bun! Dar doar daca nu il mai folositi ca nu vreau conturile voastre! Doar daca aveti unu care nu va mai trebuie! Si daca aveti sa imi dati sa imi lasati contul intr-un msj privat! Mss :*:X fundita

4 răspunsuri:
| LxN a răspuns:

Slabe sanse... n-o sa primesti nimic

| Gratsy explică:

Am si ukwinking

| Gratsy explică:

Sa stii ca am zis doar daca aveti mah! si daca nu le mai folositi da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jucai metin2 pe serverele de UK iti dadeam acount... dar eu nu joc metin2 romania pentru ca...Bafta