Întrebare recomandată | Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Buna eu merg prima oara cu cortul in delta imi puteti spune ce trebuie sa cumpar

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
mira
| mira a răspuns:

De la farmacie plasturi si solutii impotriva tantarilor.

| selfie a răspuns:

Spray pentru tantari. E cel mai important.

| Ajutor12 a răspuns:

Ceva folositor sa poti supravietui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu sa iti insir 3 cuvinte. Dar mai bine citeste site-ul in 10 minute nu as ce citi. Sa ai credit suficient la tine, sa campezi in zona usor de aprovizionare, bani de vizitat anunite locuri, pastile diverse de anume stii ca ai avea nevoie( chiar daca nu ai mai bine sa fie), pentru tantari ceva, setul de pescuit sa fie verificat daca se pescuieste.
http://amfostacolo.ro/im.php?id=34930

| albastrica009 a răspuns:

Un cort si toate ustensilele alea pentru a-l instala, paturi,perne,mancare,telefon,lanterna,cutite,furculite,farfrii,servetele, hartie igienica, periuta de dinti si pasta, pieptene/perie, si obligatoriu haine (po sa iei si mai groase in caz c-o sa fie frig.). Distractie placuta.