| EduardGa a întrebat:

Vreau sa merg, cand termin facultatea, dupa 25 iunie, cu cortul. Imi puteti spune ce ar trebui sa am neaparat la mine, sau ce v-ati lua voi daca ati merge. Ce jocuri amuzante ati inventa pentru distractie? Astept idei. Cum v-ati petrece voi 3 zile cu cortul?
Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

1.servetele umedelaughing 2. o crema cu protectie solara neaparat 3.conserve ks nu mori d foame pana s face gratarul in rest cred ca sti mancare, apa, patura, bautura, dulciuri, cort, perna, hartie igenica etcwinking si jucati adevar si provocare langa foclove struck...si va combinati p acololaughing:*

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Atentie unde asezi cortul! Sa nu ai mancare in cort, pentru ca rastoarna cortul ursii!hee hee, apoi distractiv cu cortul este focul pe langa si gatitul,... sah, table, bancuri, muzica. Distractie buna!