| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu am 12 ani imi puteti spune cum saruti o fata pentru prima oara

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Uite aici sa nu uiti sa imi dai funda
http://www.youtube.com/watch?v=F20McAgg5LI

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In gura.

Răspuns utilizator avertizat
| BellaVampire a răspuns:

O saruti cu picioru' laughing

| Capriciu a răspuns:

Buna! Totul vine de la sine.Asa ca nu trebuie sa iei lectii sau sa ai informatii despre cum se saruta. Important sa iti placa si sa te relaxezi ca toti au trecut prin asa ceva.Bafta!

| lollipops a răspuns:

Eu, din experienta mea, iti zic asa: sa nu stai cu teasta in dreptul unui bec de iluminat public ca o buseste rasul si nu se mai poate opri.

| vikea1my a răspuns:

Draga ..baitzel iti spun deodata ca poti se te inveti de la sine ..asta vine din suflet ...eu tot stateam la dubii.dar nu-i pe asta stai fara griji ))