| LadyM_8234 a întrebat:

In zodiacul chinezesc racul ce zodie este?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In zodiacul chinezesc zodiile sunt stabilite in functie de anul, nu luna nasterii. N-are nici o legatura cu zodiacul traditional.

| Helvete a răspuns:

In zodiacul chinezesc, zodiile nu sunt ca la noi, nu au corespondent. Se stabileste zodia dupa anul in care te-ai nascut. Cauta pe Google si o sa afli ce zodie corespunde anului tau.

| iuandfto a răspuns:

Zodiacul chinezesc n-are nici o legatura cu zodile pe care le folosim noi. Fiecare an are alta zodie. Eu sunt nascuta in 1998 si sunt tigru iar majoritatea de la mine din clasa la fel (in afara de cei care sunt nascuti in 1999 si sunt iepure). Spune in ce an esti nascuta si iti voi spune ce zodie chinezeasca esti.

| Christina a răspuns:

Oaie :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este oaielaughingsi eu sunt rac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de an

| mariusburcea a răspuns:

In 2013, este capra...