| Rosalinda_7768 a întrebat:

Exista pe facebook sa vezi cine tia vizitat profilul?

Răspuns Câştigător
| katherine09 a răspuns:

Nu, nu exista.

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Exista un fel de aplicatie, dar e mai complicat, trebuie` sa bagi nu stiu ce cod.
Dar asa ca pe hi5, nu exista.

| ZEU93 a răspuns:

Este o aplicatia de genu who viewed my profile da trebuie sa fii atenta ca multe aplicatii de genu asta sunt spam happy

| newperson4him a răspuns:

Ba da exista, ceva de genu dar nu chiar asa. la My top fans pro (scrii asta la search) si iti arata top 8 persoane care iti viziteaza cel mai des profilul(poti face separat la baieti sau fetele care iti viziteaza profilul)

| 1Detectorcom a răspuns:

Poti afla pe http://www.fbdetector.info/ 100% Real :)

| Leviathan_4251 a răspuns:

Cu Social Statistics poti vedea cine te-a vizitat + altele (e sigur)