| SasukeCS2 a întrebat:

Exista pe Facebook o aplicatie cu care sa vezi cine ti-a vizitat profilul?

Răspuns Câştigător
| thechangeman a răspuns:

Exista dar sunt asa la misto, am citit un articol in care un reporter ia luat un inerviu sefului de la facebook si l-a intrebat si chestia asta daca exista o aplicatie sa vezi cine ti-a vizitat profilul si de cate ori si el a raspuns ca nu se poate sa vezi cine ti-a vizitat profilul si ca exista astfel de aplicati dar sunt facute la misto! funda?

3 răspunsuri:
| GigiMD a răspuns:

Nu.
Pentru ca incalca unele reguli de confdentialitate.

| alin1988 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat