| Fluture a întrebat:

Explicati-mi si mie mai detaliat cum instalez adobe flash player de pe facebook. Deci intru cu Opera in jocul Sorority life pe facebook si imi apare sa ma loghez in joc, sa'mi fac cont pentru a juca. Insa sub bara in care imi scriu numele ar trebui sa arate papusa mea si hainele, insa apare o chestie acolo cu adobe flash player care nu imi fa voie sa imbrac papusa. Iar langa bara unde scriu numele scrie ceva de genu' sa incep jocul, apas acolo, dar nu merge.straight face Intrebarea mea este cum instalez eu adobe flash player de acolo? Va rog raspundeti'mi. please. dau fundita :*

5 răspunsuri:
| Fluture explică:

Nu am instalat.
de fapt l-am instalat, dar fiindca atunci cand intram iar nu mergea l-am sters.

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Pai ai Adobe flash player instalat? big grin. daca da, atunci daca folosesti alt browser merge? :d

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/ ia-l de aici. Adobe flash player este unul singur, si se instaleaza doar odata, nu exista Adobe flash player de pe facebook. incearca sa-l instalezi, pe urma da un restart si ar trebui sa mearga. :-? daca nu, sa-mi spui:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu mergeecrying...il downloadez si cind il instalez imi apare un cerc taiat si scrie ceva de mozzila si sa dau canceelcrying