| Bichi a întrebat:

Buna am si eu o problema cu opera cand dau sa ma uit la clipuri video sau la jocuri imi apare un semn mare cu play si trebuie sa apas ca altfel nu porneste si sa nu-mi spuneti de Adobe flash player sau alte programe ca tot degeaba asta e problema"please click to download and activate plugin opera

2 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Da stiu si mie mi s-a mai intamplat.Pe mine nu m-a deranjat atat de tare si nu am facut nimic iar dupa ceva timp, sa zicem 2 luni pentru ca nu mai stiu perioada exacta, nu au mai aparut.S-ar putea sa ti se intample si tie acelasi lucru.
Funda?

| iulixx a răspuns:

Pai pur si simplu trebuie sa instalezi pluginurile care tsi le afiseaza opera adica trebuie as instalezi Adobe falsh player