| 11vladutz90 a întrebat:

Fac parte dintr`un ansamblu de dansuri populare si la unul dintre spectacolele noastre am tinut neaparat sa ne filmeze cineva, acea filmare dureaza 15 minute, as vrea si eu sa stiu un program cu care pot sa tai o anumita parte a filmarii, mai pe inteles, vreau un program de scurtat video, cine ma poate ajuta, idul meu de yahoo messenger "madalin.sandulescu". Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| w1NNNd a răspuns:

Cuttermaran, Easy Video Splitter, VirtualDub (cel mai bun pentru mine ) si multe altele...

1 răspuns:
| allleeeee a răspuns:

Windows Movie Maker (e instalat in calculator).