| larysukx a întrebat:

Buna fani jabbawockeez.stiti de unde pot face rost de o masca?

9 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Depinde de ce masca ai nevoie.
Masca pentru. a te deghiza\masca impotriva ridurilor. etc.

| larysukx explică:

Aaa.nu cred ca ai inteles gresit... e vb de o trupa de dans care poarta masti.as vrea is eu una.big grin. jabbawockeez.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te aici http://www.cadouriok.ro/det_2896_masca-robot.htm

| Alexandra_1264 a răspuns:

Am si eu mare nevoie de o astfel de mascahappy
Tu ai gasit?

| Reyyes a răspuns:

Incearca aici www.jabbawockeez.com la sectiunea SHOP

| Gagu_Andrei_1990 a răspuns:

Vreau eu sa dau o comanda pe eBay. E cineva interesat? dati un mail la andy4mig@gmail.com daca vreti.

| x3spre10 a răspuns:

Hai ca te-au lamurit larisa laughing eu zic ca mai simplu scapi cu una din aia de spiderman la 5 lei si un sprei alb de graf decat nu stiu ce masca scumpa. take carehappy

| HiPHoPBoY a răspuns:

Salwinking ai gasit masca? ca caut de o vreme si eu dar nu gasesc

| OxGuitar a răspuns:

Http://www.cadourihaioase.ro/masca-robot-p-3273.html aici, nu seamana leit cu Jabbawockeez dar merge! Si eu sunt fant Jabbawockeez!