| GirlyLove a întrebat:

Fratele meu se joaca un joc pe nume Wizard101. El vrea coroane( bani din aceia verzi) si nu am destui bani sa ii iau. Am doua intrebari: 1) Daca aveti vreun cont cu coroane care nu va mai trebuie mi-l dati mie? (daca nu nu e nici o suparare, dar va rog totusi daca dati sa nu fie farse si sa aiba cel putin 2000 de coroane) si 2) Spuneti-mi si mie jocuri de downloadat pentru copi de 7-8 ani. Funda

Răspuns Câştigător
| f1r3TiG3R a răspuns:

Acum, pe bune are sapte ani, cum a spus 0man0, nu se va juca acest joc 80 de ani, o sa ii treca cheful de el. Dar bine am un cont cu 2500 de coroane, e de vreo 5-6 ani contul nu stiu exact e mai este pe acolo sau la ce lvl am ajuns, dar stiu ca am bagat bani in el. iti dau un PM cu detaliile de logare si schimbati si voi adresa de mail cand intrati in cont.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont cu coroane.jocul este destul de simplu.o sa se lase de el candva. nu poti sa joci un joc de la 7 ani pana la 60.
asa ca nu are rost sa cheltui bani pentru. coroane.
strategie:
asteapta eventuri, la care sa primesti chestii si dale unuia de level mic care vrea si el acele chestii, pe coroane!