| BoboooBubuuu a întrebat:

Buna . Funda . Stie cineva cum pot scapa de cronologie pe facebook? Multumesc anticipat .

4 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Nu se poate

| danielahopes a răspuns:

Am sa-ti dau o veste proastasad din pacate nu se poate scapa de ea! odata ce ai activat-o numia merge sa o dezactivezi...si mie mi sa intamplatla fel!sad

| nupebunezau a răspuns:

Buna! De cronologie nu se poate scapa, o data ce o ai nu mai poti, si eu am vrut sa scap de ea dar din pacate nu se poate.

| Lawynushh a răspuns:

Nu poti scapa in adevaratul sens al cuvantului.Este o "extensie" care o downloadezi pentru bowserul tau, cand o activezi e pe timeline si cand o dezactivezi e normal (sau invers, nu stiu sigur). http://www.timelineremove.com/
Succes;)