| andreea1995 a întrebat:

BUNA imi da cineva cateva idei ce le-as putea scrie prietenilor in poze? ( adica dedicatii) sunt clasa a 8-a, si dau si fundita.

2 răspunsuri:
| anka_6296 a răspuns:

Pai vezi ca e mult big grin : nu am sa te uit in viata mea nu poti uita o persoana ca tine, ai fost mereu altauri de mine si iti multumesc :*, gandul tau a zburat la mine si mi-a spus,, Mie dor de tine " -asta acum am inventat'o tongue, vei ramane in inima mea ca o floare vesnic vie, iti multumesc pentru toate lucrurile frumoase pe care le'ai facut pentru mine, te iubeskk

| sugar3xl a răspuns:

Esti/sunteti dragut/a/i, simpatic/a/i, istet/a/i... etc.