| SaNkYyY a întrebat:

Buna,imi poate da cineva niste versuri mai noi de la Capra care sa contina 4 personaje+capra! Dar ceva nou va rog fara cele cu "Asta-i capra de la munte cu stelute albe-n frunte" sau altele cat mai multe raspunsuri daca se poate,va rog, ofer Fundita!

1 răspuns:
| Yngridy a răspuns:

Iti trimit un site unde am gasit ceea ce vrei (sper:)). Când intri pe site in stanga o sa vezi o lista albastra cu „Capra 2010" si altele. Cred ca poti alege si de acolo :) Succes la „învățat".
http://www.ostra.ro/traditii/jocul-caprei/jocul-caprei-versuri.html