| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva va rog frumos un site online de unde as putea descarca videoclipuri de pe youtube? Eu nu stiu decat pentru mp3, cum e: VIDEO2MP3.NET sau FLV2MP3.COM,dar am nevoie sa iau si un videoclip... ajutor va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| adrian_4038 a răspuns:

De ce sa te chinui pe nu stiu ce siteuri de cct descarca freestudio instaleazal si ia cu el ce video vrei sau audio sau mel dp fundal-ul unui video doar dai copy paste la linkul de pe youtube in freestudio la optiunea pe care o vrei... funda daca am ajutat mersi

| cristinusa a răspuns (pentru adrian_4038):

Multumesc mult mult mult de tot...Arigatō!

2 răspunsuri:
| kuklamasha a răspuns:

Salut, nu cunost un oarecare site, dar stiu o programa destul de comoda, si usor de utilizat pentru a descarca de pe youtube. se numeste Free Studio