| crina_1119 a întrebat:

Cine imi poate da un link unde pot descarca videoclipuri de pe youtube...sau asa ceva. De exemplu vreau sa descarc o melodie cu tot cu videoclip. Stiti unde l-as putea descarca? mersi frumos. dau funda :*

4 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Instaleaza plug-in-ul Real Player Downloader. Poti descarca absolut orice videoclip de pe orice site. Dureaza foarte putin si e foarte simplu. Doar treci cu mouse-ul prin coltul dreapta sus al flash playerului si iti va aparea butonul 'Download this video'.

| crina_1119 explică (pentru AlecsLexx):

Mersi dar stii vreun program online? happy

| AlecsLexx a răspuns (pentru crina_1119):

E cel mai online program de acest gen pe care il stiu. Si vine cu un converter si un trimmer.

| Nemestros a răspuns:

Program online nu cred ca este, dar poti sa iti descarci aTube Catcher. Poti sa descarci orice videoclip de pe Youtube, ba chiar sa il convertesti in mp3.Trebuie doar sa introduci URL.ul de la videoclip in program si voila!