| Iordache_Alexandra_2000 a întrebat:

Imi puteți da si mie idei de tabere de vara?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Prin judetul Brasov daca se poate.

| Lola05 a răspuns:

Fetița unor buni prieteni de familie a fost acum vreo 2 ani în tabăra de aventură la Vatra Dornei cu Bucovina Adventure și s-a distrat super big grin Le-a făcut capul calendar când a ajuns acasă, a povestit încontinuu. Interesează-te pe net, din ce am văzut prin poze au activități tare faine happy
Așa mai sunt tabere de creație, de engleză și alte limbi, de dans... Nu știu, alege ceva să fie compatibil cu ce îți place ție să faci.

| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a răspuns:

Organizeaza tabere cu cativa prieteni si colegi. Cu parintii, un tur al tarii sa vezi alte orase. Mergi in alta tara. Tabere la munte, la Brasov. DACA esti sportiva la Parc Aventura sau tir cu arcuri. Poti incerca Slip&Slide sau alte chestii intereasnte. Sunt nenumarate posibilitati, trebuie numai sa stii ce iti place.
Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!