| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Imi puteti da niste animeuri asemanatoare cu Bleach/ Sword Art Online 1 si 2/ Shakugan no Shana / Baka to Test to Shoukanjuu?

Sa fie bine desenate. Si daca puteti sa imi dati animeuri tip fantasy, action etc.

Răspuns Câştigător
| OtakuShoujo a răspuns:

Hakuouki,11Eyes,Attack on Titan(preferatul meu,dar e mai mult horror), Angel Beats, Break Blade, D-Gray Man, Dragon Ball(si asta e preferatul meu).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellsing
Ao No Exorcist
Naruto
Soul Eater

| LAtata a răspuns:

Soul Eater Hidan no Aria Black Rock Shooter hiiro-no-kakera shiki