| LiaPaula10 a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de vedete din Statele Unite ale Ameriicii? Cum ar fi Julia Roberts, Brad Pitt, Eva Longoria, Meg Ryan, Beyonce, Chirs Hemsworth, etc! Cine scrie cele mai multe vedete ia premiul 1.

Răspuns Câştigător
| DianaaStop a răspuns:

Tara Conner, Fam. Becham, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, David, Bisbal, Ashton Kutcher, Adam Sandler, happy

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Gorge bush
justin bieber
lady kaka
rihanna
eminem
lil wayne
james cameron
cauta si pe imdb.com

| Here4u a răspuns:

Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Justin Bieber, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Miley Cyrus, Jazz Y, 50 Cent, Lady Gaga, Kesha, Victoria Beckham, Demi Lovato, Rihanna, Eminem, si Shakira dar Shakira este din Spania. Deci mai putin Shakira! Pa-pa! Succes si sper ca imi vei da funda!

| Niiiicu a răspuns:

John cena, john travolta, brad pitt, angelina jollie, christina ricci, selena gomez, 50 cent, tiger woods, george clooney, demi lovato, Scarlett Johansson, Jessica Alba, Vanessa Hudgens, Ali Larter, eminem, justin bieber, will smith, martin lawrance, eddye murphy, al pacino, adam sandler, jim carry, rihanna, jessie j.succeshappy