| littlefirefy a întrebat:

imi puteti da niste site-uri de downloadat muzica?
mersi.

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/

Programu acesta esti online si tot ce trebuie sa faci e sa scrii linku de youtube de la melodie acolo , dai enter . se incarca apoi dai click pe : download mp3
Poate gasesti niste remixuri pe youtube care iti plac , dar nu gasesti pe google sau in alta parte melodia respectiva sa o descarci , cu programua sta trebuie doar sa scrii linku de la youtube de la orice melodie sau blume .etc de pe youtube .
Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Maria!
http://www.video2mp3.net/
Uite aici unul. Introduci în căsuţa aceea link-ul de la o melodie de pe YouTube apoi dai convert, aştepţi cam un minuţel sau mai puţin şi după aceea îţi va apărea să downloadezi şi apeşi acolo click. Te vei descrurca sigur.
O zi cât mai plăcută în continuare!