| DouaPuncteIcs a întrebat:

Buna!
Imi puteti da niste statusuri cool pentru hi5 sau mess?
Fundoi pentru cele mai smecherewinkingsi cele mai multewinking

Răspuns Câştigător
| MihaElla29 a răspuns:

1. N'am sa ma schimb pentru tne.Nici pentru urmatorul care vine!""

2. Whenever you need me.I'll always be there for you!

3. Ochii mei ascund secrete...Ca jurnalul unei fete!:X

4. And I need you like a heart needs a beat.

5. Nu fac nimic remarcabil.Dar ceea ce fac, este esential !

6. To love someone is to see a miracle invisible to others...

7. Voi radeti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toate la fel.

8. Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

9. Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

10. Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

11. Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing…

12. Trebuie sa ne bucuram de clipa, ca si cand ar dura mereu.

13. Marile incendii se nasc din scântei mici.

14. Uneori fericirea inseamna...uitare.

15. Always imitate the behavior of the winners when you lose.

16. Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada.

17. Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita.

18. Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''

19. Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

20. Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus.

21. Multi vad ceea ce pari, putini simt ceea ce esti !

22. Tine minte ca acesti ochiShori de copil ii vei uita cel mai greu!¦

23. Chiar daca zambetul tauu dureaza o secundaa,thu sty ca in spatele lui au ramas 1000 de amintiri vii!

24. Decat sa le dam satisfaztzie celor care vor sa ne vada cazand,mai bine ne daramam si cadem razand!

25. Nu o sa renuntz nici macar o fractziune de secunda , fiindca totdeauna pierzi daca renuntzi la lupta !

26. Accepta`te pe tine fara masca.Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca

27. Inca am suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

28.Gravitation is not responsible for people falling in love. ~Albert Einstein

Crezi ca Ma Faci Geloasa?Nu Fraiereee!Nu Ma IntereseazawinkingOricum Te Doare Inima cand te Uitii La Poza MeawinkingAsha K Ai Grija de Nasoala Tawinking!Te Pwpa Amika Ta:*:*winking!

"Daca pentru un moment ai crezut c`o vei distruge,uite`o dpa putin timp: zambeshte ! love struck laughing"

Ea e diferita de Celelalte.E ca si cum n`ar interesa`o de cum Arata~ Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de`aia Pare asa Naturala,Reala sau Falsa,Are Suflet De Copil blushing""

"♥ Imi yubesc pryeteniilove struck da'pe dusmani ai adorwinkingma pun mereu an valoarewinking,barfa lor ma fke sa fyu de 1000 de ory deasupra lorlaughing! ♥"

Ma barfesti?nu`mi pasa,ma jignesti?doar imi demonstrezi cat de proasta estismug!Asta`i moda aktuala:X sa fi dulce,sa ai vrajeala:X

"Nu ma Crezi In Stare? Nici o problema,Nu ma Cred Nici eu laughing Dar fereste.te De ziua in Care o Sa prind Tupeu winking"

Zambeste Celor ce te Urasc,Sa simta ura Ta winking Zambeste celor pe care IIi iubesti Sa simta Dragostea Ta love struck Iar daqa`Vreodata cei Pe care ii Iubesti Te vor Trada,Zambeste,Sa simta Indiferentza Ta

""pune Stop cand te streseaza.explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza?spune`i Pa! si se calmeaaza hee hee"..."

"O fata buna e greu de gasit , o fata rea e greu de multzumit winking. Am suflet de copil kre refuza sa creask.mi'e egal cu zer0 thot ce spune lomea ashta proastasmugsmugsmug"

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck •"

Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa sti ca nu va fi niciodata al tau.

Imi place sa ma plimb prin ploaie pentru ca nimeni nu ma vede ca plang

Am invatat sa visez,Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi.Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu,Dar o accept asa cum este!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totulstraight face

Am invaTaT Ca oricat Ai PlaNge LumeA Nu Se OpreSte In LoC PenTru DureRea TA.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza Vor dOAr sa mA scHimBe PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData!tongue

●Stilul ei e in felul urmator E genu de fata care nu pica usor Are chip de ingeras, dar e ca un dracusor.|"

Ma vrei inapoi?Ma pis pe Dorinta ta!Ma iubesti?Nu ma intereseaza iubirea ta! Degeaba vii acum la mine. Dute dupa Tarfa ta si ai Grija de ea!

Teoretic:Te vreau Practic:Te doresc Metaforic:Te iubesc :X:X:X"

N'am sa ma schimb pentru tne.Nici pentru urmatorul care vine!"

Nu' mi paSawinkingmi Se Rupe De TiNelaughingaM fo0sT' o FraiEra ca m' am uiTath' la ttNeoh go on MARS!laughingNu pLaNg' dupa tiNe' Stiu ca Va Venii aLthu Mai bun ca Tine!

Nu sunt perfecta stiu am o gramada de defecte,da`n-am obligat p nimeni sa ma accepte.tongue

In viata trebuie sa fi sigur pe tine sa nu ai incredere in nimeni ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageaska.

"Draga mea nu ma privi cu ura !Poate Te iubeste, dar eu sunt mai buna"

"Nu ma meritai,Bn ca ne'am Despartit Pakat ca Nu mi'am Crezut Niciodata Prieteny:j Te credeam pe Tn.Zambesk pentru ca asa am f0st Invatatabig grin

•ZamBetuL ti`L zDrobeSte peRsoaNa cEa mAi drAga , iAr LacRima ti`o sTerGe peRsoAna La kre tE asTepti ceL mAi puTin•

Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorultongue

♥Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa♥

♥Sunt InCapataNata Shi`mi plaCe asa cum`SuNt.Iar Dak Nu`tzi cOnviNe EoO n`am sa inCep Sa plaNg!♥

"Nu mai e "ea" fetitza ce tacea! Astazi iti spune "PA"! Ieri poOate`i pasa!love struck"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

"Cel mai bun prieten nu vorbeste pe la spate. Cel mai bun prieten e mai mult decat un frate. Cel mai bun prieten e cu tine la rau si la bine. Isi imparte cu tine si ultima mie."

{}{} de ce sa plang ...cand pot sa rad? de ce sa urasc cand...pot sa uit?suflete si zambete pot si eu sa frang {}{}

Multe iti vor spone:TE YUBESK nu ma uita.eu iti skriu sub alta forma UITA-MA DE VEI PUTEAlove struck:*

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa,aiurea imi spui ca nu mai conteaza,aiurea ma prefac ca sunt bine.Ce greu este sa invingi,cand luptzi ca tinesad

"Am invatat sa am rabdare ca totu`ti iese atunci cand nimeni nu te crede`nstare"

"Sa porti mereu in gand Sa porti o vesnicie Acest cuvant frumos Numit PRIETENIE"

They think they know me
And everything that they consider me
They think I never cry
They are thinkingstraight face

Nu te Schimba.Urmează-ţi visele.Nimeni nu te poate opri.Nu ceda orice ar fi!

Ii ignoram pe cei ce ne adora,ii adoram pe cei ce ne ignora.Ii ranim pe cei ce ne iubesc.Si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranescstraight face

Oricine are frumusetea lui,dar nu oricine o poate vedea.

A smile doesn’t cost anythingtongue

Daca visul meu e prea scurt,am sa-l fac mai lung,am sa trag de el si am sa-l cresc si m-am sa-l mai opresc.cu lacrimi calde am sa-l lipesc si`n el am sa traiesc.

Sa poti sa crezi,Cand unii te insala,Sa te ridici,Cand altii te doboara,Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge,Sa razi chiar daca sufletul iti plange.Si cald ramai.Chiar daca afara ninge,Aceasta-i arta DE A INVINGE!

Sa ai urajul sa spui DA.sa ai curajul sa spui NU.si-n orice clipa grea a vietii,sa ai curajul sa FI TU!

Pentru ca viata trebuie traita.

Visele nu ti le dau!Nu mi le poti lua!Sa visez e lumea mea.

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

Va veni o data vremea cand in urma vei privi,ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii,dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca"Asa a fost o data!"

FERICIREA nu e decat un vis, DUREREA e intotdeauna reala.

Ha.Hai sa.Hai sa ne. Hai sa ne f.Hai sa ne fu.Hai sa ne furam timp pentru noi!

•Prietenii de ocazie i-am gasit asemanatori cu randunelele, care vin primavara si pleaca atunci cand incepe frigul.

Chiar daCa eL nu o sa`Mi spuna"nOapTe bUna" sau pe sTrada " buNa".am o pRieteNa caRe ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa ejti de 1000 de oRi mai b0ona deCat aia pe caRe eL o suNa.

Asa s-a risipit o clipa,o zi,un an si ma gandesc la ce-am avut si ce mai am.

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva a facut asta deja, inaintea ta.N-ai cum sa ma ranesti,Dar ai putea, in schimb,Sa ma iubesti.

Sunt eu.eu,tu si restu' lumiitongue

{love struck} pℓє¢αтα ιи ℓυмєα νιѕєℓOя[love struck]Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant.

Sunt cine vreau să fiu!

Pot sa gandesc cu voce tare,Ca nimeni nu ma vede, nimeni nu ma crede!oh go onoh go onoh go on

Asha e Ea Zambeste de fiecare data!

Am 0 prietena imp0rtanta langa mne care t0t timpuu` m` sustsine sh`mi spune:"capuu` sus ,0 s`fie binee:X:X:X

Dezamagit de cine nu m-asteptam.Merg mai departe cu cei care langa mine ii am.Si nu sunt multi dar sunt cei care conteaza.In intunericul asta mincinos.Ei sunt o raza!tongue

╬`●`Nu in¢eя¢α să †e s¢hiмbi pentru` niмeni.Cine †e plα¢e †e α¢¢ep†ă αsα ¢uм es†i.♥`╬

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc:X

FunditzaA?big grin

3 răspunsuri:
| Asdfghjklove69 a răspuns:

Statusuri smechere:
- Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein

- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora…. mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici peste 600 statusuri: http://www.cs-gothic.ro/forum/cafenea-f69/topic145.html?hilit=statusuri