| NoLoveNoStress a întrebat:

Cine stie niste statusuri de mess mai smechere? big grin

Răspuns Câştigător
| Adina_9735 a răspuns:

Http://ymstatus.com/index.php

Fundita?;;)

6 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.
Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.
Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund.
Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci? Dar daca nu ai… de ce porti sutien?

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…

Este bine ca te-ai obisnuit… sa-ti dau ignore…

Este bine sa lasi bautura insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
Eu nu sufar de nebunie ma bucur de ea in fiecare minut.
Exista o lume mai buna dar este foarte scumpa.

| Crisu a răspuns:

Sper Baietii rai trebuie` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fete

Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect.

Faci planuri? Nu ma include.Cuvintele sunt surde, acel vechi eu nu te mai aude.

Imi tot repeti ca tu nu esti ca ei. ca tii la mine si vrei sa ma cuceresti! imi pare rau. da` stiu de fapt ce vrei. te prefaci. si ma plictisesti!

Toata lumea spune ca nu esti pentru mine. foarte bine. eu sunt pentru tine

Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura!

Inca mai ai o viata in fata. te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa!

Fata desteapta saruta da` nu iubeste. asculta da` nu crede. si pleaca inainte de a fi dezamagita

De baiatu` dorit de majoritatea fetelor. exista una deja plictisita de el.

De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!

Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta dura

Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?

Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovesti

Tu suferi de smecherie? De fapt boala ta se numeste prostie.

N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume

Noi vb`im de parca ne-am certa! Cand spui " ce mortii matii faci? pe unde esti? ". inseamna ca vb`esti c`un prieten pe care`l iubesti

Credeam ca traiesc un vis departe de realitate. si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte

Vrei sa incerci da` nu ai curaj. vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj! renuntsa la vise. sunt lucruri interzise. sunt doar idei fixe! nu pot fi atinse!

Si stie ca nu`mi face bine. Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire

Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu

M`ai vandut cand ai avut ocazia. eu nu te vand, te dau degeaba

Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"

Iubitule. Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect. si ca sa stii daca ai nevoie numai sunt aici. strig`o pe zdreanta ta. poate ea isi face griji

Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste. Dar dragostea in prietenie – niciodata

Nu exista remediu pentru iubire. decat sa iubesti mai mult

Varsta nu te protejeaza de dragoste, dar dragostea te protejeaza, in unele cazuri de varsta!

Nu ma gandesc niciodata la viitor. Va veni in curand!

Am tot ce`mi doresc. am imaginatie!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Asculta parazitii happy,, ombladon happy si sa vezi ce status iti tragiblushing

| Anonim_5904 a răspuns:

Mai available ca oricand!

Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora

Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Fundaa? big grin

| Anonim_5904 a răspuns:

Mai available ca oricand!

Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora

Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Fundaa? big grin

| zOoZoLeee a răspuns:

Ti'am spus happy...Imi Rupi inima'ti rup capu!

Ma leg la sireturi cu o manahappy.

[Scz dar momentan pe astea le am in minte:p... daca mai am idei promith ca te ajuton the phone