| Cita a întrebat:

imi puteti da si mie niste programe de modificat poze? am unul renumit ca sa zis...nu-mi amintesc numele dar nici o data nu merge sa salvez doar daca cumpar. dar pe un site ziceau multi ca au reusit dupa ce faceau poza dadeau prtsc si pe urma deschideau paint si apasau Ctrl V.
Ori cum nu a functionat. voi mai incerca dar puteti sa-mi dati un program unde sa-mi fac fata fara cosuri. mai fina.mersi:X funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Fa-ti un program de intretinere faciala. Programul ara renumit (asa de renumit ca nici nu mai tii minte cum se numeste) iti modifica doar pozele, nu si tenul!

| piciuk a răspuns:

Www.taaz.com trebuie doar sa iti faci cont.

| Ayami a răspuns:

Photoscape, Photofiltre, Gimp, Paint NET, Photo Dream, etc

| ionel a răspuns:

Photoshop. dar nu e gratis
gimp. gratis
acdsee.
sunt multe. poti folosi si Paint din windows 7, e putin mai migalos... foloseste instrumentul lupawinking

| CocaColaCuLamaie a răspuns:

Buna! poti intra pe : TAAZ sau pe Pizao sunt cele mai bune si sunt online!