| bteodora79 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa salvez niste poze de pe un site flash?
Tin sa precizez ca am Windows 7.
Am incercat sa dau click Fn + Home, apoi am intrat in Paint si am dat click pe CTRL +V, dar in loc de pozele care am eu nevoie, de fiecare data imi apare alta poza.
Va multumesc.

9 răspunsuri:
| CBits a răspuns:

Nu se pot copia, descarca imagini de pe site-uri flash, da putin de pe ce site vrei sa iei imaginea si ce imagine vrei de pe el

| bteodora79 explică (pentru CBits):

Www.restaurantneda.ro
este site-ul unui restaurant
toate pozele din galeria foto

| bteodora79 explică (pentru CBits):

La Windows XP am reusit.
Cu FN+ Home

| CBits a răspuns (pentru bteodora79):

Incerc ceva acuma sa vad daca pot sa le iau

| bteodora79 explică (pentru CBits):

In XP am reusit, dar in Windows 7 nu pot.
Nu ar trebui sa fie la fel?

| gogυ a răspuns (pentru bteodora79):

Sunt in format svf, le deschizi cu asta si le faci printscreenuri. http://fisierulmeu.ro/4526AOH0AZ3Y/Downloads-rar.html

| bteodora79 explică (pentru gogυ):

Multumesc, am reusit cu metoda clasica.