| AdeNoid a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva programe de modificat poze dar bune (in afara de photoscape, photoshop). Ar fi bestial daca poza modificata ar fi in kodak, sau un program acceptabil pentru ca poza sa o salvez pe anumite conturi.

6 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Photofiltre,Paint Shop Pro X, Corel, etc

| KungFuBoy a răspuns:

Eu iti recomand gimp este mai usor de folosit si are aproape toate optiunile din photoshop deci este foarte bun si til recomand...mai ales ca este 100% gratis
Pa pa

| DianaPrepelita a răspuns:

Paint Shop Pro
Picnik
PhotoScape
PhotoShop

| HappyPebbles a răspuns:

Iti recomand Paint Shop Pro.Are o gama larga de optiuni si chestii pe care le poti face cu elhappy.

| ioana147 a răspuns:

Art Weaver happy

| Robilci22 a răspuns:

PiZap