| best13maddy a întrebat:

imi puteti da simie idei in legatura cu niste jocuri in aer liber, dar nu jocuri de genu leapsa, tara tara vrem ostasi, ratele si vanatori deoarece noi suntem ceva mai mari acum si vrem jocuri mai provocatoare( si cand spun mai provocatoare ma refer la jocuri mai grele ). Multumesc!

2 răspunsuri:
| Licuriici a răspuns:

Mai mari...happy Mie imi place sa cant la chitara in aer liberlaughing
sau sa joc Badminton,tenis de camp, Mini golf thinking
Sau...smug puteti incepe sa faceti Parkour blushing
Sau: Adevar sau provocare:. stiti voi, ala cu sticlarolling on the floor)
Fazan thinking ala cu cuvinterolling on the floorEvideNT smug
Concurs de clipit rolling on the floor)
Glumeam :*
Sper ca te-am ajutat cu ceva whistling

| MyRuXzZzA a răspuns:

Ce zici de volley? Mie mi se pare un joc de toate varstele si foarte frumos... Sper ca te-am ajutath!

Pa, pawave